Vaša práca
je naším poslaním.

Si absolvent? Zamestnaj sa u nás a získaj skúsenosti v oblasti HR!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* aktívne vyhľadávanie zamestnancov prostredníctvom portálu kariera.sk, profesia.sk, sociálnych sietí, internej databázy a pod.
* organizovanie pracovných pohovorov, selekcia vhodných kandidátov podľa pracovnej pozície, testovanie vhodných uchádzačov
* plánovanie jednotlivých aktivít a projektov týkajúcich sa náboru a testovania uchádzačov o zamestnanie
* komunikácia s klientmi spoločnosti, pravidelný reporting a pod.
* bežná HR administratíva (pracovné zmluvy, dodatky k PZ, evidencia neprítomnosti zamestnancov)

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 739€ + 300€ prémie + extra prémie pri splnení podmienok

Benefity a ďalšie výhody

* práca na plný úväzok
* stravné 4,5€ / deň
* flexibilný pracovný čas
* príplatky a odmeny za dosiahnutie cieľa a extra odmeny za ich prekročenie
* plné zaškolenie na pracovnú pozíciu a získavanie cenných skúseností v oblasti HR
* možnosť kariérneho rastu v krátkej dobe

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

* evidencia na úrade práce min. 3mesiace PODMIENKOU!
* vodičský preukaz
* spoľahlivosť
* odolnosť voči stresu
* Organizačné a improvizačné schopnosti

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B