Chceš byť pánom svojho času? Pridaj sa do nášho realitného tímu BeMi!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Vedieť si zadeliť čas, ako každému najviac vyhovuje je snom každého z nás a my ti to ponúkame. Staň sa maklérom v našej realitnej kancelárie, ktorá ma dlhoročné skúsenosti v oblasti realít a staň sa tak pánom svojho času. Ak si flexibilný, komunikatívny, spoľahlivý a baví ťa práce z ľuďmi máš tie správne predpoklady byť úspešným a dosahovať nadpriemerné príjmy.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom,
- návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií, fotodokumentácia, 3D vizualizácia,
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia a jeho rozširovanie s pomocou nášho callcentra,
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Benefity a ďalšie výhody:

BeMi realitná kancelária, ako jedna z mála hradí svojím maklérom náklady spojené s:

• kancelárskymi priestormi v ich lokalite pôsobenia,
• výpočtovou technikou,
• náborovým softvérom,
• firemnými vizitkami,
• reklamnými plachtami,
• inzerciou na všetkých dostupných inzertných portáloch,
• reklamnými predmetmi pre klientov,
• školeniami - máme vlastnú akadémiu vzdelávania,

Ďalšie výhody pre našich maklérov a manažérov:

• sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov,
• vlastné callcentrum, ktoré napomáha maklérov v získavaní nových klientov,
• zabezpečujeme právny servis u nášho právnika,
• používame server, ktorý je prispôsobený podľa našich požiadaviek,
• provízia je netto – bez znižovania o DPH, bez sťahovania poplatkov za kanceláriu,
• nepretržitá odborná podpora,
• odmeňovanie najlepších maklérov/manažérov,
• najlepší majú možnosť viesť si svoj vlastný tím, z čoho plynú ďalšie výhody.

Informácie pre uchádzača:

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a budú pozvaní na pohovor do kancelárii.

Všeobecne požadované znalosti:

U svojích nových kolegov oceňujeme nasledovné vlastnosti:
- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita,
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť,
- dochvíľnosť, korektnosť,
- obchodný duch,
- a v neposlednom rade je potrebné mať MOTOROVÉ VOZIDLO.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B