#TsmeMy

    Koordinátor podpory biznis predaja (Bratislava)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Ste nadšencom nových technológií, mobilných aplikácií, telco produktov či akýchkoľvek iných technologických vychytávok? Baví Vás komunikácia s ľuďmi? Orientujete sa vo fixných a mobilných službách, alebo sa jednoducho všetky tieto veci chcete naučiť? Ak ste si na vyššie uvedené otázky otázky odpovedali ,,Áno “ tak hľadáme práve Vás.

    Vašou hlavnou úlohou bude:

    • spracovávať zákaznícke podnety a požiadavky
    • monitorovať priebeh procesu riešenia týchto podnetov
    • riešiť vzniknuté nedostatky a reklamácie
    • telefonická a mailová komunikácia s existujúcimi firemnými zákazníkmi
    • práca v rôznych zákazníckych systémoch

    Koho hľadáme:

    • Zákaznícky orientovaného kolegu s príjemným vystupovaním a výbornými komunikačnými a argumentačnými zručnosťami
    • Pozitívne naladeného človeka, ktorý sa vie vynájsť a poradiť si v každej situácii​
    • Pohodového kolegu, ktorý sa stane plnohodnotným členom nášho dynamického a stále sa rozvíjajúceho tímu
    • Človeka so znalosťou a skúsenosťou s prácou v programoch balíka MS Office, Outlook, Excel...

    Čo Vám ponúkame:

    • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naňho kompenzáciu každé 3 roky až do výšky 900 €
    • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene, telefonujte a SMSkujte za zvýhodnenú cenu
    • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych
    • Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office, prispôsobte si prácu svojim potrebám
    • Dovolenka a oddych: Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše
    • Gastro karta: s príspevkom 4,50 € na každý pracovný deň
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou, ktorá ponúka bohatý výber kurzov
    • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov
    • Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo, či so zľavami vďaka MultiSport karte
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu

    Ponúkaný plat

    810 - 1000 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    základná mzda je 810 € + 23% VZM (až do výšky 190 € v závislosti od plnenia plánov)

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!