Hľadáme šikovného elektromechanika do výroby celosvetovo známej značky outdoorovej obuvi LOWA. Teraz s nástupným bonusom 300€

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Bošany
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1000 - 1220 EUR
    - horná hranica mzdového ohodnotenia zahŕňa mesačnú variabilnú zložku do výšky 100€ a dochádzkový bonus 100€
    - bližšie informácie upresníme na osobnom pohovore s kandidátom
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Hľadáš si prácu a chceš si rozšíriť svoje zručnosti? Pridaj sa k nám! Úspech našej spoločnosti závisí od skúseností a motivácie našich zamestnancov, preto je našim záväzkom ich rozvoj. Cieľom spoločnosti Lowa Production s.r.o. je umožniť zamestnancom pracovať čo najlepšie, rozvíjať ich vlastný potenciál a napĺňať pracovné ambície.

Je tu príležitosť práve pre Teba!

Tvojou pracovnou náplňou bude:
• Zabezpečovať plynulú prevádzku, údržbu a modernizáciu elektronických vybavení výrobných liniek
• zabezpečovať opravu a montáž elektronických častí strojov a zariadení
• riešiť okamžité technické výpadky a poruchy na elektronickom zariadení
• vykonávať diagnostiku poruchy, merania
• pracovať podľa schém zapojení, technických výkresov a špecifikácií zariadení

• práca na tri zmeny

Staň sa súčasťou výroby celosvetovo známej značky outdoorovej obuvi LOWA. S Tebou naša práca dostane šťavu.

Benefity a ďalšie výhody:

U nás vieme dobre vykonanú prácu oceniť, a to nielen mzdou. Čo povieš na:

• Pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
• 13. plat
• Dochádzkový bonus vo výške 100€
• Variabilnú prémiu do výšky 100€
• Vernostný bonus
• Mimoriadne odmeny
• Možnosť stravovania sa v priestoroch závodu len za 1,00€/obed
• Podporu výučby Anglického a Talianskeho jazyka
• Masáže a množstvo iných benefitov
• Dopravu do zamestnania (Topoľčany, Partizánske, Prievidza)

Tak čo, ideš do toho s nami? Veríme, že hej, preto si radi prečítame tvoj životopis.

Informácie pre uchádzača:

Kontaktovať nás môžeš aj priamo na uvedené kontaktné údaje.

Chceš sa o nás dozvedieť viac? Pozri náš FB: https://www.facebook.com/LOWA-Production-s-r-o-106245258122546

Všeobecne požadované znalosti:

Poďme si to ešte zhrnúť, čo vlastne potrebuješ:

• skúsenosti s prevádzkou a údržbou
elektrotechnických zariadení
• technické a manuálne zručnosti
• samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
• flexibilita, spoľahlivosť, práca pod tlakom
• analytické myslenie

• PLATNÉ OPRÁVNENIE samostatného elektrotechnika podľa § 22 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z.,
• výhodou je oprávnenie podľa §23 v zmysle Vyhlášky č. 508/2009 - elektrotechnik na riadenie činnosti alebo
riadenie prevádzky

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B