custom-banner

Hľadáme šikovného elektromechanika do výroby celosvetovo známej značky outdoorovej obuvi LOWA.

21.01.2022 LOWA PRODUCTION s. r. o.
Miesto práce: Bošany
Topoľčany
Pozícia / odvetvie: Elektromechanik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 1200 EUR
horná hranica mzdového ohodnotenia zahŕňa mesačnú variabilnú zložku do výšky 100€ a dochádzkový bonus 100€, bližšie informácie upresníme na osobnom pohovore s kandidátom.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáte si prácu a chcete rozšíriť svoje zručnosti? Pridajte sa k nám! Úspech našej spoločnosti závisí od skúseností a motivácie našich zamestnancov, preto je našim záväzkom ich rozvoj. Cieľom spoločnosti Lowa Production s.r.o. je umožniť zamestnancom pracovať čo najlepšie, rozvíjať ich vlastný potenciál a napĺňať pracovné ambície.

Je tu príležitosť pre Vás!

Vašou pracovnou náplňou bude:
• Zabezpečovať plynulú prevádzku, údržbu a modernizáciu elektronických vybavení výrobných liniek;
• zabezpečovať opravu a montáž elektronických častí strojov a zariadení;
• riešiť okamžité technické výpadky a poruchy na elektronickom zariadení;
• vykonávať diagnostiku poruchy, merania;
• pracovať podľa schém zapojení, technických výkresov a špecifikácií zariadení.

Benefity a ďalšie výhody:

Čo Vám vieme ponúknuť ?

• Pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
• Dochádzkový bonus
• Vernostný bonus
• Možnosť stravovania sa v priestoroch závodu , pričom zamestnanec si dopláca za stravnú jednotku len 1,00€/obed
• Podporu výučby Anglického a Talianskeho jazyka
• Masáže a množstvo iných benefitov
• 3 x ročne odmeny vyplácané na základe prosperity spoločnosti v predchádzajúcom kalendárnom roku
• Dopravu do zamestnania (Topoľčany, Partizánske, Prievidza)
• Práca na tri zmeny

• PLATNÉ OPRÁVNENIE samostatného elektrotechnika podľa § 22 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z.,
• výhodou je oprávnenie podľa §23 v zmysle Vyhlášky č. 508/2009 - elektrotechnik na riadenie činnosti alebo
riadenie prevádzky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Prax na pozícii/v oblasti
min. 2 roky praxe v odbore, vyžadujú sa praktické prevádzkové skúsenosti.

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• skúsenosti s prevádzkou a údržbou
elektrotechnických zariadení;
• technické a manuálne zručnosti;
• samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť;
• flexibilita, spoľahlivosť, práca pod tlakom;
• analytické myslenie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Už viac ako dve desaťročia sa v závodoch našej spoločnosti vyrába mimoriadne kvalitná, predovšetkým športová, trekkingová, ale aj športovo-vychádzková obuv. Naše produkty v súčasnosti vyrábame v troch vlastných výrobných závodoch, a to v Bošanoch, v Nitrianskom Pravne a v Handlovej, kde pracuje viac ako 1 500
zamestnancov.

Oblasť pôsobenia:

Výroba obuvi

Adresa:

LOWA PRODUCTION s. r. o.
Továrenská 10
Bošany
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Miroslav Sendlai
Továrenská 10, Bošany, 956 18, Slovenská republika
Tel: 038/5430142