Hľadáte stabilnú a dobre platenú prácu, kde je skúsenosť s NZV výhodou? Pripojte sa do tímu skladníkov (bez nočných zmien) v Senci

06.12.2021 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Senec
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika, Obchod, Výroba; Dokladač tovaru, merchandiser, Skladník, Vedúci technického oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): dohoda: 5,5€/hod., živnosť: 7€/hod + odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme pickerov do skladu v Senci na dve zmeny (ranná a poobedná). Možnosť práce na živnosť alebo dohodu. Doprava zabezpečená nie je. V prípade záujmu nám neváhajte poslať Váš životopis!

Náplň práce:

* pickovanie a príprava tovaru (čistiace prostriedky, chemikálie, väčšie sudy, nádrže, atď.)
* práca so skenerom
* práca s NZV

Benefity a ďalšie výhody:

* možnosť výberu práce na dohodu alebo živnosť
* zaujímavé platové ohodnotenie (počas školenia na dohodu 5€/hod., na živnosť: 6,€/hod, po školení: na dohodu 5,5€/hod + gastrolístok, živnosť 7€/hod) + odmeny
* možnosť pracovať pre medzinárodne pôsobiacu spoločnosť
* príjemné pracovné prostredie
* stabilná práca

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

* fyzicky zdatní muži
* skúsenosti s prácou v sklade (pickovanie apod.)
* vlastné auto