custom-banner

Operátor ČOV práca na 3 zmeny v Strečne (Ref. č.: 6-18-37981)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pracovná náplň: -zodpovednosť za obsluhu a plynulý chod čističky odpadových vôd, -pravidelné kontrolovanie chodu linky, -zabezpečenie pravidelnej údržby, -odstraňovanie menších porúch, -vypĺňanie kontrolných listov a denníkov, -informovanie o chode linky nadriadených pracovníkov

Benefity a ďalšie výhody:

- základná mzda 845 € brutto/mes, - dochádzkový bonus do 40 €, výkonnostný bonus do 100 € + príplatky - letný a zimný bonus, - bezplatná doprava zo smeru Martin a Turčianské Teplice, - zo smeru Žilina príspevok na dopravu, v prípade nadčasu aj bezplatná doprava Kontakt Michaela Cvengrošová 0903407861

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky: - prax s ČOV výhodou nie podmienkou, - zodpovednosť, - pracovitosť, - chuť učiť sa nové veci

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity