Skladový pracovník

15.12.2021 ELIT SLOVAKIA s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Senec
Senec
Diaľničná cesta 28
90301

Senec
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 740 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

Keď Ťa nájdeme, tak Ťa aj odmeníme. Ako? :
- Zaujímavou prácou v zázemí veľkej medzinárodnej spoločnosti
- Fixným platom plus veľmi motivujúcim finančným ohodnotením v prípade pravidelnej dochádzky a dosahovaní cieľov – mzdové ohodnotenie je v tvojich rukách, ak budeš skutočne makať, mimoriadne prémie Ťa neminú
- Moderným a čistím zázemím
- Priateľským kolektívom
- Budeš mať možnosť sa osobnostne rozvíjať a aj kariérne rásť
- Pitným režimom na pracovisku zdarma
- MultiSport kartou – aj keď manuálnej práce budeš mať dosť, dá sa využiť aj na regeneráciu
- Keď už budeš robiť pre lídrov – zamestnanecké ceny na sortiment ND

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
740 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
4. 5. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
30. 12. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 6

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnania

Náplň (druh) práce
NIKDY NIE JE NESKORO SA K NAM PRIDAŤ. Prečo?:

Lebo sme najväčší logistický sklad pre aftermarketový trh a zásobujeme denne najväčších lídrov v predaji náhradných dielov pre motorové vozidlá.

Vyhlasujeme pátranie na nových kolegov, ktorí sa neboja každodennej manuálnej práce.

Čo budeš po kompletnom zaškolení robiť?:
- Manipulovať s náhradnými dielmi pre všetky vozidlá a motorky
- Naskladňovať a vyskladňovať
- Kompletne vychystávať tovar (pikovať, baliť, expedovať)
- Pracovať so skenerom na 2-3 zmeny

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • fyzická zdatnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tímová práca
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • osobnostný rozvoj

Ďalšie požiadavky:

ČO POTREBUJEŠ PRE TÚTO PRÁCU?:
- pokiaľ sa vyznáš v autodieloch - bude to Tvojou veľkou výhodou
- schopnosť rýchlo sa zaškoliť a zvládať prácu samostatne vo vysokom tempe
- chuť a motiváciu časom postúpiť na vyššie pozície
- bydlisko: ideálne Senec, resp. blízke okolie

Osobnostné predpoklady
  • asertivita
  • iniciatívnosť
  • sebaovládanie
  • spoľahlivosť
  • cieľavedomosť
  • precíznosť (presnosť)
  • vnútorná stabilita

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

ELIT SLOVAKIA s.r.o.
Stará Vajnorská 15
83104 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko

Iné možnosti práce