Vodič VZV, Vodič na RETRAK - GÁŇ okr. Galanta !!! NÁSTUP možný IHNEĎ !!! * zmluvná DOPRAVA z okolia ZADARMO, UBYTOVANIE zadarmo *

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:

manipulant/skladník - vykládka tovaru, manipulácia...

VZV/ retrak - zaskladňovanie, vyskladňovanie, práca so scanerom. /podmienka oprávnenie na VZV/retrak/

Zmennosť: práca v 3-zmennej prevádzke

UBYTOVANIE - zadarmo
DOPRAVA - zadarmo

Ponúkaný plat

950 - 1100 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ručný manipulant - základná hodinová mzda - 4,83€/hod brutto /787€ /mesiac brutto bez príplatkov

Retrak - základná hodinová mzda - 6,02€/hod brutto / 981€ /mesiac brutto bez príplatkov

VZV - základná hodinová mzda - 5,35€/hod brutto / 872€ /mesiac brutto bez príplatkov

• mesačný výkonnostný bonus do výšky 10%
• ďalšie príplatky podľa Zákonníka práce

+ 150€ sezónny bonus

Strava - hodnota stravného lístku - 4,80€ - plne hradené zamestnávateľom

Benefity a ďalšie výhody

Doprava je pre zamestnancov zabezpečená zadarmo z uvedených zastávok:

- Šaľa, Kráľová n. Váhom, Kajal, Galanta, Nebojsa
- Selice, Trnovec n. Váhom, Šaľa – Veča, Dlhá n. Váhom, Šoporňa, Pata
- Horný Čepeň, Stredný Čepeň, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Váhovce
- Galanta
- Trstice, Kráľov Brod, Dolné Saliby, Horné Saliby, Matúškovo,
- Kolárovo, Neded, Vlčany, Žihárec, Tešedíkovo, Diakovce
- Dunajská Streda, Veľké Dvorníky, Jahodná, Tomášikovo, Vozokany, Mostová, Čierny Brod, Košúty
- Kráľová pri Senci, Jelka Veľké Úľany, Sládkovičovo, Veľká Mača
- Pezinok, Viničné, Senec, Boldog, Reca, Veľký Grob, Pusté Úľany, Nový Dvor

Kontakt:
0917 839 697 alebo bezplatná linka 0800 500 520

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

dobrý zdravotný stav
u pozície NZV, VZV, RETRAK oprávnenie na vysokozdvižný vozík - podmienka

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie