custom-banner

Ovládaš nemčinu? Hľadáme disponenta/ku logistiky

26.10.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Disponent
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
1000€ + variabilná zložka do 12% zo základu + bonusy do 110€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Tvojou náplňou práce bude:
- priama komunikácia so zákazníkom v nemeckom jazyku
- podávanie návrhov na zlepšenie procesov súvisiacich s logistikou
- plánovanie výroby
- reportovanie a spracovanie administratívy
- spolupráca na príprave nových projektov

Práca na dobu určitú do 30.9.2022

Benefity a ďalšie výhody:

Máš možnosť zlepšiť sa u nás v nemeckom a anglickom jazyku
Vieme ti zabezpečiť flexibilný pracovný čas a home office
V Senici máš zabezpečený vstup do plavárne a sauny aj s tvojimi rodinnými príslušníkmi
Prispejeme ti aj na doplnkové dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Nemecký jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadujeme od teba, aby si vedel nemčinu aspoň na úrovni B2 a angličtinu B1
- ovládanie Microsoft Office na úrovni: Pokročilý
- základy SAP