custom-banner

Predaj pyrotechniky počas decembra/posledné voľné miesta

26.10.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Okres Liptovský Mikuláš
Pozícia / odvetvie: Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser, Pokladník, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,69 EUR/hod.
4,69€ + stravné lístky + príplatky soboty a nedele
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vašou úlohou bude asistovať pri výbere pyrotechniky.
Zmeny si môžete vybrať a naplánovať podľa Vášho voľného času.

Pracuje sa aj s pokladňou - terminál aj hotovosť

Benefity a ďalšie výhody:

- pyrotechnický preukaz a školenie zabezpečujeme ZADARMO
- stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (vybavíte u svojho lekára)
- podmienkou je vek nad 18 rokov a výpis z register trestov
- vhodné pre mužov, ženy
- zodpovednosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť a možnosť pracovať celý mesiac december