TOP Brigáda: administratívna práca - Recepčná/ý v Bratislave (Staré Mesto)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Staré Mesto
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    3,58 EUR/hod.
    od 3,15€/hod -5,50€/hod v čistom
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 27.10.2021

Momentálne máme otvorených viacero pracovných pozícií vo viacerých administratívnych budovách v Starom meste.

Platové podmienky: od 3,15 € – 5,5 € v čistom v závislosti od predchádzajúcich skúseností, náročnosti práce a lokality práce.

Všetky podmienky sa ďalej určujú na osobnom pohovore (termín nástupu, platové podmienky, náplň práce, pracovná doba atď.).

Pracovná doba: infopult od 09:00 – 21:00 hod. (možnosť upravovania zmien).
Pracovná doba ďalších administratívnych budov v Starom meste je väčšinou od 07:00 - 17:00 (možnosť rozdelenia na pol dňa)

Náplň práce: komunikácia so zákazníkmi, navigovanie návštev, vybavovanie pošty, vydávanie kariet a práce s PC a MS Office, vystavovanie objednávok, evidovanie návštevníkov.

Všetky podmienky sa ďalej určujú na osobnom pohovore (termín nástupu, platové podmienky, náplň práce, pracovná doba atď.)

Benefity a ďalšie výhody:

V prípade záujmu zašlite Váš životopis s fotografiou na uvedený email: email
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov!

Zamestnanecké výhody, benefity:
príjemné pracovné prostredie
možnosť kombinácie zmien

Informácie pre uchádzača:

Viac informácií poskytneme telefonicky.

Všeobecne požadované znalosti:

Flexibilila
Chuť pracovať
Zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    študent – stredná škola
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Iné znalosti:

Pokladňa