Automatizačný inžinier pre polyuretánovú enkapsuláciu skla

19.11.2021 FYSAM Auto Decorative Slovakia s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Veľký Krtíš
Veľký Krtíš
Osloboditeľov 1116/45
99001

Okres Veľký Krtíš
Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika, Reality a stavebníctvo; Elektrotechnik, Okenár, sklár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

Služobný mobil
Služobný notebook
Stravovanie vo firemnej jedálni (teplé jedlo - na výber 3 druhy)
Prestávky v práci nad rámec Zákonníka práce
Príspevok pri narodení dieťaťa 150 €
Poistenie proti škodám v zamestnaní pri obsluhe VZV 50%
Koncoročný bonus
Vitamínové balíčky
Mikulášske balíčky

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1400 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 2. 2022

Dátum pridania ponuky:
25. 10. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
27. 10. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Sklárstvo, keramická výroba, výroba stavebných a žiaruvzdorných materiálovStrojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
Cieľom je:
- Zodpovednosť za nastavenie, dizajn a funkčnosť automatizačných zariadení/automatizačných výrobných liniek pre proces Polyuretánovej enkapsulácie skla.
- Zodpovednosť za automatizačnú linku pred spustením SOP (sériovej výroby).
- Zodpovednosť za prevádzku a údržbu automatizačných zariadení po spustení SOP (sériovej výroby).
- Zodpovednosť za identifikáciu a plánovanie zlepšovania v oblasti výrobného zariadenia a automatizácie.
- Zodpovednosť za optimalizácie a projekty na zlepšovanie s dosahovaním cieľov v oblasti tržieb.
- Zodpovednosť za dodržiavanie pravidiel 5S automatizačného zariadenia, dohľad a zlepšovanie úrovne pravidiel 5S.
- Zodpovednosť za školenie zamestnancov (aktuálnych aj nových zamestnancov) a rozvíjanie pracovných zručností zamestnancov obsluhujúcich automatizačné zariadenia pre proces Polyuretánovej enkapsulácie skla.
- Zodpovednosť za zlepšovanie procesu riadenia údržby automatizačných zariadení.
- Zodpovednosť za aktuálne pracovné plány automatizačnej linky a dokumenty projektového manažmentu.
- Zodpovednosť a spravovanie (objednávky, nákup) náhradných dielov automatizačnej linky.
- Podpora a pomoc pri údržbe a opravách foriem a nástrojov.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 22:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore automatizačná technika /V/

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • rozhodovanie
  • tímová práca
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • technická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Internet - pokročilá
  • ORACLE SQL - pokročilá
  • Java - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• Základné vedomosti o ekonomike a prevádzke podniku
• Zabezpečenie všetkých relevantných právnych opatrení s pomocou externých odborníkov (BOZP, ochrana životného prostredia, protipožiarna ochrana)
• Znalosť programovania robotov, elektrotechniky a vstrekovania plastov
• Znalosť Flow chart, lay-out
• Skúsenosti s plánovaním kapacít a výkonnosti strojov
• Určovanie vhodnosti a úprav nástrojov a zariadení pre účely výroby a jej procesov, ako aj ich zaobstarávanie
• Znalosť IATF 16949
• Znalosti špecifických požiadaviek zákazníka VW Group, BMW výhodou

Ostatné požiadavky:
• Pochopenie komplexných súvislostí
• Flexibilita, zodpovednosť a rýchle rozhodovanie pri často sa meniacich situáciách a pri riešení rôznych problémov

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • technický talent

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

FYSAM Auto Decorative Slovakia s.r.o.
99001 Veľký Krtíš
Slovensko
Tel: +421903496424

Iné možnosti práce