Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Ponúkame prácu v sklade na 2 zmeny so mzdou až 969€. Ubytovanie a doprava z okolia zabezpečená!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- vyskladňovanie pripraveného tovaru podľa objednávok

- príprava paliet

- balenie paliet

- inventúry

- plnenie stanovených výkonov
Podpisom zmluvy získate nielen stabilnú prácu ale aj pomoc a podporu koordinátorov, ktorí sú pre Vás plne k dispozícii každý pracovný deň.

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda: 969€ + stravné lístky + 13. a 14. plat

Benefity a ďalšie výhody

- 13. a 14. plat v plnej výške
- stravné lístky vo výške 5,10€
- práca na 2 zmeny (ranná a poobedná)
- 8 hodinové zmeny
- nenáročná práca
- ostatné zamestnanecké benefity
- spravodlivý prístup
- DOPRAVA zo širokého okolia
- MOŽNOSŤ UBYTOVANIA
- sklad je v letných mesiacoch klimatizovaný, v zimných mesiacoch vykurovaný

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím pošlite svoj životopis - každý uchádzač  bude kontaktovaný.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť s prácou v sklade

- skúsenosť s obsluhou NZV
-samostatnosť

- pracovitosť, zručnosť

- komunikatívnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie