Vedúci predaja / obchodný zástupca

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    • Miesto výkonu práce Slovensko a Home Office.
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 - 2500 EUR
    • Preferujeme prácu na IČO - fixný plat plus provízia. Po dohode ako zamestnanec.
    • Odmena 1500 EUR a viac + refundácia nákladov pri cestovaní.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho klienta, konzorcium - združenie renomovaných výrobných podnikov, ktoré sa špecializujú na výrobu dotykových termostatov, elektrického podlahového vykurovania a ochranných systémov s vykurovacími káblami, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Vedúceho predaja / obchodný zástupca.

Náplň práce:

• Obchodné a marketingová práca. Návštevy nových partnerov, vytvorenie obchodných partnerov v regiónoch, vyhľadávanie zákaziek a ich riadenie pre:
Elektrické podlahové káblové vykurovanie
Ochranné systémy pomocou vykurovacích káblov
• Poradenské služby, školenie pre odbornú verejnosť ako používať a inštalovať výrobky spoločnosti.
• Technické a obchodné poradenstvo pre partnerov a zákazníkov spoločnosti.
• Pracovať na základe akčného plánu pro daný rok, ktorý odráža ciele spoločnosti.

Benefity a ďalšie výhody:

• Auto, notebook, telefón, Internet, tlačiareň...

Všeobecne požadované znalosti:

• Profesionálne obchodné zručnosti a schopnosti predať.
• Samostatne nadväzovať obchodnú spoluprácu s firmami a vyhľadávať zákazky.
• Ovládanie Microsoft Office.
• Vodičský preukaz skupiny B.
• Technické zázemie elektro vítané.
• Angličtina vítaná.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B