Sales & Support consultant Trans.eu, s.r.o.

25.10.2021 Trans.eu, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Pozícia / odvetvie: Zákaznícka podpora; Administratívny pracovník, Disponent, E-commerce specialist, Klientský poradca, Pracovník podpory predaja, Špecialista podpory zákazníkov
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac
atraktívny bonusový systém
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Informácie o pracovnom mieste, náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Naša spoločnosť Trans.eu neustále rastie a preto hľadáme k sebe nových kolegov. Pošli nám svoj životopis a príď sa osobne porozprávať o pracovnej ponuke.

Tvojou úlohou bude:
- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- Uzatváranie zmlúv so zákazníkmi
- Vybavovanie telefonických hovorov a e-mailov
- Riešenie otázok, požiadaviek, problémov zákazníkov
- Analyzovanie problémov u zákazníkov a následná technická podpora
- Poskytovanie poradenstva našim klientom
- Riešenie požiadaviek, príp. sťažností našich klientov
- Práca s počítačom

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody a benefity:
- Priateľská pracovná atmosféra
- Zaujímavá a dynamická práca
- Možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu
- Dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Množstvo benefitov (MultiSport karta, stravné lístky, teambuildingy)
- Výborná káva :)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno