custom-banner

POSLEDNÉ VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA! Pracuj ako operátor vo výrobe v Senici s ubytovaním ZADARMO!

23.10.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Okres Senica
Pozícia / odvetvie: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,09 EUR/hod.
4,09€/hod + príplatky a bonusy, priemerne si zarobíte 950,00€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Tvojou náplňou práce bude obsluha jednoduchých strojov a zariadení.

Benefity a ďalšie výhody:

- zabezpečíme ti bezplatné ubytovanie
- máš u nás aj stravovanie úplne ZADARMO
- víkendy sú u nás voľné, ale vieme sa dohodnúť aj na práci v sobotu s výhodnými PRÍPLATKAMI

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Ak si spoľahlivý...
Ak si zodpovedný...
Ak si fyzicky zdatnejší...

TAK HĽADÁME PRÁVE TEBA!

Ak ťa táto ponuka zaujala, ale nespĺňaš podmienky prijatia, pošli túto ponuku svojmu kamarátovi, či známemu.