Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

STAŇ SA PREDAVAČOM PYROTECHNIKY! od 4,86€/hod + stravne lístky!!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie

Obchod; Predavač

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Predaj pyrotechniky v obchodnom dome. Obsluha pokladne.
Práca v 2 zmenách: 7:00
- 14:00 14:00
- 21:00

Upresnenie platových podmienok

od 4,86 €/h brutto + stravné lístky ( 3,83 €)

Benefity a ďalšie výhody

zmluva na TPP od 4,95 €/h brutto stravné lístky ( 3,83 €)

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie