Pridajte sa do tímu pracovníkov výroby v Pezinku len na 1 zmenu so zárobkom až 1270eur

22.10.2021 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Okres Pezinok
Pozícia / odvetvie: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 1270 EUR
1270 EUR/mesiac (970eur mzda+200eur príspevok na dopravu+100eur BONUSY)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta v oblasti mechatronického, automobilového priemyslu hľadáme pracovníka výroby.
Čaká vás práca na 1 zmenu s flexibilnou pracovnou dobou a voľnými víkendami.
Na zaúčanie je potrebné dochádzať do Bratislavy.
Neváhajte a pridajte sa k nám.

Náplň práce:
- kompletizácia jednoduchých mechanických výrobkov, lepenie ,
sklených tabúľ,
- vstupná kvalitatívna kontrola komponentov,
- testovanie výrobkov na špeciálnych skúšobných staniciach,
- balenie výrobkov.

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v malom priateľskom kolektíve v čistom prostredí,
- vianočná večera, vianočné odmeny, firemné výlety,
- ovocie, pitný režim, stravné vo zvýšenej hodnote,
- flexibilná pracovná doba,
- práca na jednu zmenu iba počas pracovných dní,
- týždenne zálohy.

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť, precíznosť,
- zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, samostatnosť a
ochota učiť sa.