PRACUJ AKO BALIČ HYDINY V HOLANDSKU NIELEN POČAS PANDÉMIE, ALE AJ OD JANUÁRA 2022! BEZ ZNALOSTI JAZYKA A PRAXE. UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ. MZDA 10,43€/H. – 10,91€/H.

27.11.2021 Universal Consulting, s.r.o.
Miesto práce: -Ommel – pri Belgických hraniciach
-Dedemsvaart
-Goor

Belgicko, Česká republika, Holandsko, Nemecko, Rakúsko, Slovenská republika, Zahraničie ostatné
Pozícia / odvetvie: Balič, Mäsiar, Pomocný pracovník, Robotník, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 10,43 EUR/hod.
- 10,43€ - 10,91€ brutto/hodina v závislosti od lokality práce
- mzda sa vypláca každý týždeň
- 8,33 % holiday money (ekvivalent 13.mzdy)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, internship, stáž, skrátený úväzok
Počet voľných miest: 9

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Spoločnosť Plukon Food ponúka stabilné zamestnanie nielen počas pandémie, ale aj od 01/2022.

Ak si vyberiete pracovať pre Plukon, budete pracovať pre inovatívnu, pragmatickú a zdravú spoločnosť s budúcnosťou.

Ak teda máte záujem pracovať v Holandsku dlhodobo a bez rizika, neovládate anglický jazyk, ani nemáte dostatok praxe čítajte ďalej.

Vieme umiestniť mužov, ženy aj páry.
Vieme umiestniť aj ľudí, ktorí sa už nachádzajú v Holandsku.

Nástupy:
- každý týždeň v utorok a stredu

Náplň práce:
- zaistenie, že výrobky zodpovedajú štandardom kvality
- pracujte aj na iných pozíciách: balenie kuracieho mäsa, váženie a príprava
hotového výrobku na expedíciu, udržiavanie čistoty na pracovisku

Pracovné hodiny:
- pracuje sa na 2 smeny medzi 7:00-16:00 a 16:00-01:00
- pracuje sa pondelok – piatok (38 - 40h/týždeň )

Vaša mzda:
10,43,- 10,91€ brutto/hodina
-mzda sa vypláca každý týždeň

Viac info o pracovnej ponuke si môžete prečítať na našej webovej stránke:

Benefity a ďalšie výhody:

- Plukon Food ponúka stabilitu a istotu práce v akomkoľvek období
- možnosť pracovať dlhodobo
- práca na holandskú pracovnú zmluvu
- ubytovanie v 2-lôžkových izbách

Pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj základný životopis na email : email, do predmetu uveďte „Plukon Food Holandsko“
budeme Vám volať, povieme si podrobné info a dohodneme termín nástupu. V prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 918 680 691.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- aj bez znalosti cudzieho jazyka
- bezúhonnosť
- hľadáme spoľahlivých pracovníkov, ktorí sú motivovaní naučiť sa vykonávať ich novú prácu
- prax výhodou, ale nie je podmienka

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu.

Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach. Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ...

Čerpáme z našich 19 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou.

Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka.

Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

Universal Consulting, s.r.o.
Štúrovo námestie 18
Trenčín
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Team
Štúrovo námestie 18, Trenčín, 91101, Slovenská republika
Tel: 00421 918 680 691
kontakt@universalconsulting.sk