Hľadáme retrakára do skladu v Senci na 1 ZMENU!

22.10.2021 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Senec
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): živnosť: 8€/hod
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáte prácu v sklade s dobrým finančným ohodnotením? Do skladu v Senci hľadáme šikovného retrakára, ktorý by pracoval na 1 ZMENU (8:00-16:00) iba počas pracovných dní. Doprava zabezpečená nie je.
V prípade záujmu nám neváhajte poslať Váš životopis.

Hlavná náplň práce:

* manipulácia prideleného VZV (skúsenosť s retrákom je podmienkou)
* vyskladňovanie a naskladňovanie položiek
* pripravovanie tovaru na ich expedíciu (balenie materiálu)
* práca s bremenami
* iné pomocné práce v sklade

Benefity a ďalšie výhody:

* zaujímavé platové ohodnotenie
* práca na 1 ZMENU
* možnosť pracovať pre medzinárodne pôsobiacu spoločnosť
* príjemné pracovné prostredie
* stabilná práca
* voľné víkendy, bez nočných zmien

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

* skúsenosti s prácou v sklade
* osvedčenie vodiča vysokozdvižného vozíka - retrak
* manuálna zručnosť