custom-banner

Montážny pracovník - výrobná spoločnosť v Krupine - nástup ihneď

22.10.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: Okres Krupina, Okres Veľký Krtíš, Okres Zvolen
Pozícia / odvetvie: Pomocné práce a brigády, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 739 EUR
739€ brutto/mesiac + odmeny až do výšky 90€ + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- skladanie a montovanie komponentov do výťahov
- práca s ručnou uťahovačkou
- obsluha výrobných zariadení
- práca na 3 zmeny
- miesto výkonu práce: Krupina

Benefity a ďalšie výhody:

- doprava zabezpečená zo smeru: VK-Modrý Kameň-Dačov Lom-Horné Mladonice-Krupina a späť
- doprava zabezpečená zo smeru: Dudince-Terany-Dvorníky-Hont.Tesáre-Domaniky-Sebechleby-Hont.Nemce-
Rakovec-Devičie-Krupina
- mesačné odmeny až do výšky 90 eur
- zákonné príplatky za prácu nadčas, sobotu, nedeľu, nočné príplatky
- stravovanie priamo vo firme/ za nočne zmeny SL v hodnote 4€
- bohatý sociálny program pre zamestnancov a ich rodiny

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci
- ochota pracovať na zmeny
- dobrý zrak
- efektívne používanie nástrojov pre plynulú výrobu
- úprava dielov podľa pracovných inštrukcií
- zaučenie priamo vo výrobe