Top brigáda pre študentov na nočne zmeny BA, v sklade s knihami

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    7,17 EUR/hod.
    - poskytujeme týždenné zálohy do 100€
    - 5,00€ na hodinu v čistom - pri práci nad 80 hodín mesačne + 1,26€/h príplatok za noc + príplatok za víkend 3,12€/h netto.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 28.10.2021 do 22.11.2021

Informácie o pracovnom mieste

Dlhodobá brigáda v sklade s knihami, s nástupom ihneď.

Práca vhodná pre študentov, zamestnaných a nezamestnaných.

Náplň práce:
Vychystávanie kníh, balenie, príprava na expedíciu, práca so skenerom, rozvoz remisií.

Pracovná doba:
Nočné zmeny sa začínajú v nedeľu a končia zo štvrtka na piatok.

Pracovný čas:
Od 20:00 hod. – 06:00 hod.

Mzdové podmienky :
Základná mzda sa skladá s 4,40 €/hod v čistom + dochádzkový bonus (za prácu viac ako 80 hodín mesačne ) vo výške 0,60 €/hod + povinné zákonné príplatky + 1,26€/h príplatok za noc + príplatok za víkend 3,12€/h netto.

Informácie pre uchádzača:

Nastúp je možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno