Vaša práca
je naším poslaním.

Hľadáme súrne pracovníkov DO SKLADU s KOZMETIKOU - na 2 ZMENY

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Máme voľnú pracovnú pozíciu v stabilnej spoločnosti v sklade s kozmetikou.
Vašou náplňou práce by bolo:

- príprava a balenie paliet

- nakladanie hotových paliet špedičným firmám

- prebaľovanie tovaru a materiálu na sklade

- príjem a kontrola prázdnych paliet

- triedenie vratiek a presunov

- zúčastňovanie sa inventúr a ich realizácia

- plnenie stanovených cieľov

Ponúkaný plat

969 EUR

Upresnenie platových podmienok

nástupná mzda 969 € + stravné lístky a preplatené nadčasy

Benefity a ďalšie výhody

- práca na dve zmeny (ranná + poobedná) - 8 hod. zmeny
- firemná doprava do práce ZDARMA
- 13. a 14. plat na základe ohodnotenia spoločnosti
- stravný lístok za každú odpracovanú zmenu (5,10€)
- sklad je v zimných mesiacoch vykurovaný
- nenárorčná práca

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis na email alebo reagujte na pracovnú ponuku formou emailu alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- spoľahlivosť

- samostatnosť

- zodpovednosť

- fyzická zdatnosť

- vysoké pracovné nasadenie

- skúsenosť s prácou v sklade výhodou, NIE PODMIENKOU!

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie