custom-banner

Vyhovuje Vám pracovať na živnosť?Ponúkame dlhodobú prácu na poobedných zmenách

21.10.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Okres Nové Mesto nad Váhom
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Skladník, Špeditér, prepravca
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,50 EUR/hod.
5,50€/hod. + odmena za výkon a dochádzku
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame dlhodobú prácu v sklade s oblečením. Tvojou náplňou bude fyzické preberanie a príjem tovaru do skladu, jeho vyskladňovanie, balenie a práca so skenerom.

Pracovné zmeny:
- poobedná zmena 14:00 - 22:00
- doprava zabezpečená zo smeru - Trenčín

Benefity a ďalšie výhody:

Variabilný odmeňovací systém každý mesiac:
- výkonnostná variabilná zložka od 20€ -150€
- v prípade práce v sobotu príplatok 2€/hod.
Na prácu Vás zaučíme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- Časová flexibilita v prípade potreby nadčasov
- Dobrá fyzická zdatnosť ( pohybujete sa celú zmenu v sklade )