custom-banner

Chceš kompletizovať objednávky pre zákazníka s možnosťou výberu zmien ? Neváhaj a kontaktuj nás.

20.10.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Ivanská cesta
Bratislavský kraj; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Pomocné práce a brigády, Špedícia, doprava a logistika; Pomocný pracovník, Robotník, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,50 EUR/hod.
4,5
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Tvojou náplňou práce bude:
-kompletizovanie tovaru pre online objednávky
- práca s paletovým vozíkom - rozvoz tovaru po obchodnom dome
- práca so skenerom
- kontrola objednávok

Po nástupe sa ťa ujme skúsený kolega, ktorý ti všetko ukáže takže to zvládneš bez zbytočných stresov

Pracuješ pondelok - piatok v čase, ktorý si vyberieš. Zmeny sú 07:00-17:00 alebo 10:00-20:00

Benefity a ďalšie výhody:

Čo získaš ?
- týždenné vyplácanie
- flexibilitu ( vyber si deň a zmeny kedy chceš pracovať)
- konzultanta, ktorý ti vždy s ochotou pomôže a poradí.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- máš 18 rokov ?

Tak neváhaj a kontaktuj nás ako mnohí iní.