Tlačiar, montážny pracovník

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Madness Advertising je napredujúca reklamná agentúra, zabezpečujúca široké možnosti prezentácie v offline svete. Dlhodobo pripravujeme riešenia pre rozmanité portfólio klientov, v ktorom sa nachádzajú silné stabilné značky i začínajúce projekty. Rok čo rok prinášame na slovenský a rakúsky trh najzaujímavejšie novinky z oblasti prezentačných produktov. Patríme k hlavným partnerom niekoľkých väčších marketingových eventov. Dokážeme komplexne pokryť každú potrebu klienta pre bezproblémovú účasť na výstave, evente alebo konferencii akéhokoľvek rozsahu. Zareaguj na nasledovnú pracovnú ponuku a staň sa súčasťou tímu, ktorý plní úlohy komplexných projektov šitých zákazníkom na mieru.

Náplň práce:
• obsluha digitálnej tlačiarne, veľkoformátovej tlačiarne, rezacieho plotra
• kontrola tlačových dát, plánovanie a zadávanie do produkcie
• kontrola tlačových výstupov, finalizácia produktov a príprava na expedíciu
• inštalácia reklamných systémov (fólie, bannery, fotosteny)
• technická podpora a vytváranie nových riešení pri atypických projektoch a zákazkách na mieru

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame:
• možnosť vzdelávať sa vo svojom odbore, prípadne v tom, čo pomôže tebe i nám zároveň (preplácame kurzy, školenia, eventy)
• práca na projektoch pre veľké značky
• teambuildingy (cyklovýlet, grilovačka na Zlatých pieskoch, motokáry alebo len také nevinné pivko)
• free parking
• dobrú pozíciu pre autobus aj električku

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky:
• pozorné oko, ktoré zazrie každú vadu na výstupe
• dobrá organizácia práce (schopnosť ušetriť čas zvolením správneho postupu)
• prax v tlačiarenskom priemysle
• vedieť šikovne odmerať, nalepiť, odrezať, vyvŕtať, poskladať, zabaliť (porcelán na cestu do Kapského Mesta) a sem tam aj niečo technického načrtnúť
• chuť vrhnúť sa na akúkoľvek novú technológiu alebo krkolomný projekt
• uvažovať nad problémom, ako sa dá vyriešiť a nie ako sa nedá vyriešiť
• postačuje základná znalosť nemeckého alebo anglického jazyka (pri práci ťa stretnú jednoduché technické výrazy, hlásenia a frázy)
• Excel, Word a PowerPoint (pracuješ predsa s počítačom)
• vodičský preukaz

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word