HR Business Partner

SCHAEFFLER - Skalica

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Skalica
Skalica

Pozícia / odvetvie

Personálny konzultant

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

implementuje HR procesy do všetkých stupňov riadenia zabezpečuje jednotnú komunikáciu, interpretáciu a realizáciu HR procesov flexibilne reaguje na dianie na pridelených pracoviskách podporuje riadiacich zamestnancov všetkých stupňov riadenia v účinnej realizácii HR procesov komunikuje so zástupcami zamestnancov a rieši vzniknuté situácie zabezpečuje proces International Transfers vzhľadom na koncernové smernice dohliada na správne prideľovanie pohyblivých zložiek mzdy rieši témy pracovnej disciplíny na zverených pracoviskách koordinuje prípadné presuny personálu na zverených pracoviskách

Ponúkaný plat

1500 - 2000 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Dôchodkové doplnkové sporenie Príspevok na bývanie Príspevok na dopravu Ďalšie finančné bonusy Závodná reštaurácia Jazykový príplatok Jazykové kurzy platené podnikom Kariérny rast

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Všeobecne požadované znalosti

ukončené VŠ vzdelanie I., príp. II. stupňa aktívna znalosť anglického, príp. nemeckého jazyka podmienkou, min. úroveň B2 znalosť práce v MS Office, SAP výhodou profesijná prax a skúsenosti z oblasti ľudských zdrojov podmienkou praktické skúsenosti s aplikovaním Zákonníka práce a pracovného práva podmienkou komunikatívnosť, prezentačné zručnosti schopnosť samostatne vyhodnotiť a riešiť vzniknuté problémy zodpovednosť zmysel pre tímovú prácu flexibilita odolnosť voči stresu

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B

Schaeffler Kysuce, spol. s.r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk
Schaeffler Skalica, spol. s.r.o.
90901 Skalica