Výrobný pracovník v kovovýrobe

20.10.2021 AR SHELVING, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bytča
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, montér, Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 1300 EUR
+ dochádzkový bonus 50 Eur/mes., motivačný bonus 20 Eur/mes., príplatky za nočné zmeny, víkendy
Termín nástupu do práce: od 2.11.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca v kovovýrobe
- práca s automatickými výrobnými linkami
- doplnenie materiálu (kovových zvitkov)
- ukladanie hotových kusov na paletu
- kontrola vyrobených kusov
- zabezpečenie plynulého chodu výroby
- nepretržitá alebo 3 zmenná prevádzka

Benefity a ďalšie výhody:

- stravné lístky v hodnote 5,75 EUR/1 ks pri práci v 12-hodinových zmenách plne hradené
zamestnávateľom, v 8 hodinovej pracovnej zmene 3,85 EUR/1 ks
- letný a zimný bonus,
- príspevok na narodeniny,
- vernostné pri odpracovaných rokoch v spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno