Technik - inštalatér / kúrenár / zvárač

22.10.2021 MODACO s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Pozícia / odvetvie: Inštalatér, Potrubár, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: od 1.12.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 30.11.2021
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Inštalatér, kúrenár - montáž, rekonštrukcie a opravy vodoinštalácií, rozvodov kúrenia, kanalizácie, montáž a servis vykurovacej techniky, havarijná služba. Zváračský preukaz je výhoda.

Benefity a ďalšie výhody:

- zamestnávateľ zasiela mzdu a odvody za zamestnanca vždy načas
- stabilná pracovná náplň
- práca v stabilnom kolektíve
- mobilný telefón
- služobné vozidlo
- ochranné a montážne pracovné prostriedky

Výberové konanie bude realizované na základe doručených profesných životopisov s kontaktnými údajmi uchádzača o zamestnanie. Uchádzači budú kontaktovaní za účelom osobného pohovoru v mieste sídla spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Komunikatívnosť, Lojálnosť, Flexibilita, Spoľahlivosť, Zodpovednosť.