Head of marketing

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Očakávame, že:

- vytvoríš a následne budeš úspešne plniť komplexnú stratégiu pre Visibility (content a social
kampane, newsletter, eventy),
- poradíš si s návrhmi a realizáciou nových kampaní,
- nezľakneš sa zodpovednosti za rozpočet (príjmy a výdavky),
- prevezmeš zodpovednosť za stanovené marketingové ciele,
- pripravíš pravidelný reporting marketingových výsledkov a aktivít,
- bez problémov napojíš marketingové aktivity na jednotlivé produkty,
- zhostíš sa koordinácie marketingových aktivít s Head of Sales,
- dáš dokopy zadania pre kreatívu,
- zvládneš vedenie marketingového tímu,
- staneš sa spoľahlivým členom firemného Boardu,
- máš rád výzvy, lebo ťa posúvajú vpred,
- namiesto „nedá sa“ hľadáš riešenie,
- si zodpovedný a deadliny sú pre teba sväté.

Benefity a ďalšie výhody:

Čo ti ponúkame?

- prácu v jednej z TOP online marketingových agentúr,
- finančné ohodnotenie primerané tvojim schopnostiam (1600 – 2000 eur),
- neobmedzený homeoffice (občas bude potrebné, aby si prišiel osobne do officu),
- platený deň voľna na narodeniny,
- pravidelné vzdelávanie a zdieľanie know-how,
- jazykové hodiny,
- MULTISPORT kartu, s ktorou si užiješ množstvo športových a relaxačných zážitkov,
- nevyčerpateľný prísun kofeínu,
- inšpiratívne pracovné prostredie v centre mesta,
- pravidelné teambuildingy, športové aktivity a firemné akcie.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)