custom-banner

Zarábaj 1100€ brutto mesačne - Operátor výroby - Nástup Ihneď

18.10.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: Banskobystrický kraj; Okres Levice, Okres Žarnovica, Okres Žiar nad Hronom
Pozícia / odvetvie: Pomocné práce a brigády, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 739 EUR
739€ brutto/mesiac + výkonnostný bonus do výšky 10% + príplatky v zmysle zákona a iné benefity - Zárobok až do výšky 1100€ brutto za mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-jednoduché ručné a manipulačné práce pri obsluhe strojných zariadení CNC strojov, fréz, sústruhov, lisov, píl
a iných zariadení,
-plnenie ďalších úloh ( vizuálna kontrola, premeriavanie, dodržiavanie kvalitatívnych a výkonnostných
požiadaviek) podľa potreby,
-viesť písomnú evidenciu o výrobe.
-dodržiavať poriadok na pracovisku
-zaučenie zabezpečené
-práca na 3 alebo 4 zmeny

Benefity a ďalšie výhody:

-základná mesačná mzda 739€ brutto/mes.
-výkonnostný bonus do výšky 10%
-rizikový príplatok 0,72€/ hod. (pri riziku HLUK 3)
-príplatok za poobednú zmenu 0,14€/hod. (od 14.00 do 22.00 hod.)
-príplatok za nočnú zmenu 1,79€/hod. (od 22.00 do 06.00 hod.)
-príplatky za nadčasy
-13. a 14. plat
-príspevok do DDS vo výške 3%
-ubytovanie zdarma
-bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom – Žarnovica a späť.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- technické alebo strojárske vzdelanie,
- manuálna zručnosť,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť
- technické myslenie