Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Manipulant ve výrobě světlometů- mzda až 1000 € + bohaté benefity - možnost ubytování - svozová doprava

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pravidelně doplňovat materiál potřebný pro chod linky
Objednání a zajištění materiálu přes výrobní systém
Příjem a výdej materiálu do výroby
Expedice hotových dílů

Upresnenie platových podmienok

základní mzda 800€ + variabilní složka mzdy 15 % + příplatky dle zákona + bohaté benefity

Benefity a ďalšie výhody

Nástupní mzda 800 €
Příplatky noční, víkendy- dle zákona
Variabilní složka mzdy až 15%
Příplatek za přesčas 25%
Navýšení základní mzdy po 6.měsících na 830 € - Vánoční benefity 500 € + Dovolenkový benefit 500 €
Možnost využití ubytování zcela ZDARMA
Možnost využít svozovou dopravu- Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Bošany, Topolčany.... - Možnost ubytování ZDARMA
Stravování v závodní jídelně- možnost výběru ze 4 jídel-0,69€

Stabilní práce v moderní firmě a čistém prostředí.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Základy počítače
Pečlivost, odpovědnost
Manuální zručnost
Dobrý zdravotní stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie