custom-banner

Hľadáme šikovných operátorov výroby/strojných obuvníkov do výroby celosvetovo známej značky outdoorovej obuvi LOWA.

18.10.2021 LOWA PRODUCTION s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bošany
Topoľčany
Pozícia / odvetvie: Krajčír, šička, Obuvník, Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 986 EUR
Základná zložka mzdy sa skladá z výkonnostného príplatku vo výške do 165 € a dochádzkového bonusu 100 € mesačne.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 6

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Si manuálne zručný a máš cit pre detail?
Zaujala ťa práca strojného obuvníka, ale nemáš prax?

Ozvi sa nám a my ťa zaškolíme a vyučíme.

Tvojou prácou bude:
• obsluha vstrekolisových strojov;
• obsluha obuvníckych strojov;
• nazúvanie, otáčanie a vyzúvanie obuvníckych zvrškov na/z kopyta;
• orezávanie.

Staň sa súčasťou výroby celosvetovo známej značky outdoorovej obuvi LOWA.

Benefity a ďalšie výhody:

U nás si prácu vážime a vieme ju aj náležite odmeniť. Ponúkame Ti:
• prácu na dobu neurčitú
• výkonnostný príplatok vyplácaný na mesačnej báze do výšky 165€
• dochádzkový bonus 100€ na základe stanovených podmienok
• závodné stravovanie (zamestnanec si dopláca za stravnú jednotku len 1,47€/obed)
• autobusová doprava do zamestnania
• mimoriadne odmeny 3-krát do roka
• príjemný kolektív
• masáže

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis alebo nás kontaktujte priamo.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

• manuálna zručnosť
• cit pre detail
• ochota učiť sa a pracovať
• schopnosť pracovať v tíme
• zodpovedný prístup k práci
• komunikatívnosť