Asistent/ka predaja prémiovej značky ECCO v Bratislave

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    900 - 1080 EUR
    900 EUR + bonus do výšky 20% za plnenie predajných cieľov, príplatky za víkendy
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Hľadáme asistenta/ku predaja na doplnenie tímu novootvorenej predajne Stanica Nivy.
Ak vieš, ako má vyzerať pravý prémiový zákaznícky servis, pridaj sa k nám. Čakáme ťa s množstvom nových výziev, hromadou skvelých tréningov, ktoré ťa posunú vpred, a najmä, s úsmevom v našich úžasných topánkach!

Náplň práce:
- prémiový zákaznický servis a budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- prvotriedna prezentácia tovaru
- práca s pokladňou a systémom DAX
- dosahovanie nadpriemerných výsledkov predaja
- príjem a kontrola tovaru
- prijímanie a vybavovanie reklamácii
- starostlivosť o vizuál predajne podľa firemných štandardov
- ochota učiť sa novým veciam, pracovitosť a spoľahlivosť
- účasť na inventúrach
- účasť na tímových poradách a školeniach

Benefity a ďalšie výhody:

- mesačný bonusový systém
- motivačné súťaže
- prispevok na stravne plne hradene firmou (bez zrazky zo mzdy zamestnanca)
- sociálny fond, pitný režim zadarmo (voda, káva a čaj na pracovisku)
- školenia v oblasti predajnej stratégie
- zamestnanecké zľavy na topánky
- pracovny fond ponizeny o statne sviatky
- zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- dostanete od nás peknú pracovnú uniformu a najpohodlnejšiu firemnú obuv na svete.

Informácie pre uchádzača:

Pošlite nám váš životopis. Radi vás uvidíme na osobnom pohovore.

Všeobecne požadované znalosti:

Do timu hľadáme komunikatívny, šikovný predajný personál so zmyslom pre zodpovednosť a s chuťou pracovať. Práca je vhodná hlavne pre milovníkov obuvi a kožených kabeliek.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno