Expert akvizícií/Senior Account manažér pre e-mobilitu

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
+ zverený región

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme skúseného experta akvizícií, ktorého úlohou bude:
• Aktívne vyhľadávať a získavať potenciálnych B2B zákazníkov v oblasti budovania a prevádzky nabíjacích staníc pre elektromobily (priamy predaj produktov a služieb ZSE Drive)
• Analyzovať trh a konkurenciu, identifikovať cieľové skupiny potenciálnych partnerov v pridelenom regióne a segmente
• Tvoriť stratégie na získanie a udržanie partnerov
• Zabezpečovať dosiahnutie plánovaných výsledkov vzhľadom k stanoveným kvartálnym a ročným plánom
• Zúčastňovať sa tendrov, spracovávať tendrovú dokumentáciu, pripravovať cenové ponuky, prezentácie, cenové analýzy, zmluvy
• Viesť obchodné rokovania o zmluvných podmienkach
• Analyzovať potreby zákazníkov a vytvárať na dané potreby individuálne ponuky
•Poskytovať odborné poradenstvo, sprostredkovávať služby odborníkov skupiny ZSE/E.ON
•Aktívna práca s CRM, reporting

Ponúkaný plat

2100 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 2100 EUR brutto v závislosti od skúsenosti uchádzača + 40% variabilná zložka

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb
• Osobné auto aj na súkromné účely

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

30.11.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Žiadosti zasielajte do: 30.11.2021

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*Viacročné skúsenosti v oblasti akvizície B2B zákazníkov podmienkou
*Skúsenosti s nasledovnými segmentami veľkou výhodou (developery, mestá/obce)
*Preukázateľné dlhodobo presahovane plnenie obchodných cieľov
*Preukázateľne vybudovaný network B2B klientov
*Schopnosť nadväzovať nové vzťahy so zákazníkmi a tvoriť si vlastný network
*Výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
*Orientácia na výsledky, schopnosť rýchlo identifikovať obchodné príležitosti
*Ochota často cestovať
*Skúsenosti s aktívnym využívaním CRM (MS Dynamics, Salesforce, iné)
*Proaktívne správanie a Time management
*Afinita k elektromobilite

Počet rokov praxe: 5

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B