Špecialista prevádzky e-mobility - skrátený pracovný úväzok

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Na úsek výstavby a prevádzky e-mobility hľadáme kolegu na skrátený pracovný úväzok s výkonom práce počas 2, prípadne 3 dní:
• Zabezpečovať pravidelnú bežnú údržbu siete NS úseku e-mobility podľa vypracovaného harmonogramu
• Spracovávať pravidelný reporting z lokalít siete NS úseku e-mobility (evidencia profilaxií, prehliadok, kontrol, závad, reklamácií)
• Zabezpečovať činnosti profilaxie podľa prevádzkových predpisov výrobcov NS, napr.: výmena filtrov, výmena poistiek, dotiahnutie spojov, výmena ND (konektory, káble, držiaky), iné elektroinštalačné práce
• Zabezpečovať pravidelné kontroly vzhľadu (stav polepov korporátnej identity, stav VDZ, ZDZ) a prevádzkovej funkčnosti NS (nabíjanie prostredníctvom RFID karty a aplikácie)
• Zabezpečovať sezónne činnosti FM - čistenie NS (povrch NS, displej, mriežky chladiacich ventilátorov, konektory, držiaky konektorov, kabeláž), upratovanie okolia NS a park. miest, odvoz odpadu, servis zelene (kosenie, odburiňovanie, drobná výsadba a.i.), zimná údržba (odhŕňanie snehu z NS a park. miest, solenie), drobná údržba (maľovanie, VDZ, ZDZ, malé opravy a.i.)
• Zabezpečovať skladové hospodárstvo - príjem a výdaj tovaru / ND, skladová evidencia. Spracovávať evidenciu reklamácií NS, kontrolovať odstraňovanie závad
• Komunikovať so servisnými partnermi
• Zabezpečovať iné údržbárske činnosti podľa inštrukcie nadriadeného a v súlade s cieľmi úseku e-mobility

Ponúkaný plat

600 EUR

Upresnenie platových podmienok

600 € v závislosti od skúsenosti, praxe a odpracovaných dní

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na Vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre Vás aj Vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

27.10.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Doba určitá na 1 rok
Žiadosti zasielajte do: 29.10.2021

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (začiatočník - A2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §22 do 1kV podľa 508/2009 Z.z.

Počet rokov praxe: 5

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B