Servisný inžinier

16.01.2022 LVD S3, a. s.
Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Revúca
Tornaľa
Priemyselná 1
98201

Okres Revúca
Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika, Informatika - hardware, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Servisný inžinier
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

Reálna mzda zodpovedajúca znalostiam, praxi a skúsenostiam individuálneho kandidáta, služobné auto na výjazdy, laptop, mobil, cestovné poistenie, iné nefinančné benefity a finančné bonusy v závislosti od výkonov, dĺžky a krajiny pobytu v zahraničí.
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
14. 10. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
13. 12. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaStrojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
* inštalácia, montáž, start-up nových strojov u zákazníkov po celom svete (možnosť práce aj nastálo v Nemecku so znalosťou Nemčiny)
* sprostredkovanie základného školenia a inštruktáže ku prevádzke stroja pre obslužný personál
* zodpovednosť za pravidelnú, preventívnu, ale aj operatívnu kontrolu a servis strojných zariadení na strane klienta
* riešenie problémov a požiadaviek (asap) pri inštaláciách a údržbe strojov ku spokojnosti zákazníka
* budovanie a udržiavanie zdravých obchodných vzťahov so zákazníkom
* mesačne viac ako 80% cestovania v rámci Európy a celého sveta

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

* technické vzdelanie ideálne elektrotechnika, mechatronika, automatizácia, minimálne základné vedomosti v oblasti hydrauliky, pneumatiky, mechaniky a CNC technológií
* schopnosť samostatne komunikovať v anglickom jazyku (reading+writing)
* ochota veľa cestovať
* analytické a logické myslenie
* proklientská orientácia
* samoštúdium, ochota stále sa zdokonaľovať v odbore
* rýchle a samostatné jednanie
* odolnosť voči stresu

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • pozornosť
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

LVD S3, a. s.
Priemyselná 1946/1
98201 Tornaľa
Slovensko
Tel: +421911891227

Iné možnosti práce