Špecialista klinického výskumu

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Monitor klinických štúdií

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pridaj sa k nám - pre našu sieť nemocníc a polikliník hľadáme Špecialistu klinického výskumu. Medzi hlavné aktivity na danej pozícii patrí: * Aktívne spolupracuje so zadávateľmi klinických štúdií a identifikuje potencionálne centrá skúšania pre konkrétne ponuku zo strany zadávateľov * Zabezpečuje komunikáciu medzi HQ, ZZ, PI a zadávateľmi/sponzormi * Je hlavný kontakt pre CRO a farmaceutické spoločnosti * Pravidelne reportuje nadriadeným (medicínskemu riaditeľovi resp. PHI sponzorovi projektu klinického výskumu) výsledky projektu * Dohliada nad klinickými skúškami ZZ * Reprezentuje sieť na verejnosti na miestnych a medzinárodných konferenciách * Riadi činnosť externých spolupracovníkov pre oblasť klinického výskumu, zadáva im úlohy a potvrdzuje ich plnenie * Obsahovo posudzuje návrhy novýc zmlúv v danej oblasti * Posudzuje predložené podmienky a finančne plnenie v štádiu prípravy a následne pri fakturácii * Aktívne vyhľadáva nových investigátorov, akvizičná činnosť Očakávame: * skúsenosti v obdobnej pozícii aspoň 2 roky * výborné komunikačné schopnosti * samostatnosť, systematickosť * schopnosť určit si priority * iniciatívnosť

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok
- príjemný profesionálny kolektív
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme za Váš záujem o danú pozíciu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Všeobecne požadované znalosti

Analytické schopnosti Flexibilita Logické myslenie, dôslednosť, systematickosť Organizačné schopnosti a schopnosť plánovať Proaktívny prístup k práci Užívateľská znalosť MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook) Zodpovednosť Ochota cestovať

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B