custom-banner

Montážnik brigáda od 5,00€/hod.

26.11.2021 Tomra Sorting s. r. o.
Miesto práce: Senec, Diaľničná cesta 26
Bratislavský kraj, Trnavský kraj; Okres Pezinok, Senec
Pozícia / odvetvie: Montážnik, Montážnik, montér
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,00 EUR/hod.
výkonnostný bonus +10,00 EUR/deň
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• skladanie žiaroviek a iné pomocné práce vo výrobe podľa zadania
• jedná sa o brigádnicku prácu

Informácie pre uchádzača:

PONÚKAME:
• priateľskú atmosféru a príjemnú severskú kultúru na pracovisku
• prácu v jednozmennej prevádzke v čistom pracovnom prostredí
• zabezpečený pitný režim na pracovisku
• zamestnanecká autobusová doprava (PK - Tomra, Tomra - PK)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

• jemná motorika
• zmysel pre detail
• samostatnosť
• ochota učiť sa
• dochvíľnosť a disciplína na pracovisku

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

From the beginning, TOMRA Sorting has invested substantially in developing sorting technology geared to the needs of a changing world. TOMRA Sorting technology increases the waste-stream yield by ensuring consistent quality of output, enhances production line flexibility and allows material composition to be monitored to improve grading of fractions. At TOMRA Sorting, our flexible sorting systems function effectively with an extremely wide variety of material streams. They successfully perform an extensive range of sorting tasks and are able to both prepare and sort material of metals and waste for either mechanical recycling or energy recovery. It specializes in Peeling Systems, Electronic Sorting Equipment and Food Chilling - Freezing Systems for the Vegetable, Potato, Fruit and Convenience Food Processing Industries - see web site www.tomra.com.

Oblasť pôsobenia:

Výroba strojov na spracovanie potravín, nápojov a tabaku

Adresa:

Tomra Sorting s. r. o.
ProLogis Park Senec, DC 8, Diaľničná cesta 5019/26
Senec
Slovenská republika
www.tomra.com

Kontaktné údaje:

Barbora Pudmerická
ProLogis Park Senec, DC 8, Diaľničná cesta 5019/26, Senec, 903 01, Slovenská republika
Tel: 0905 506 111