Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Nenáročná práca - hľadáme operátorov výroby do Lozorna na montáž nárazníkov - mzda až 1240€! Ubytovanie, doprava, zálohy zabezpečené!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovných operátorov/ky na výrobu nárazníkov. Vašou náplňou práce bude:

• na montáži
- skrutkovanie, lepenie, montovanie, klipovanie či vŕtanie dielov
• na lakovni
- nakládka, balenie a polishing nárazníkov
• nie je to práca na linke!

Upresnenie platových podmienok

1240€ (základná mzda 772€ ( po skúš.dobe 823€) + dochádzkový bonus 130€ + výkonnostný bonus do 23% + zákonné príplatky )

Benefity a ďalšie výhody

• navýšenie platu po skúšobnej dobe na 823 €
• dochádzkový bonus až 130€
• bonusy do výšky 23%
• nočné príplatky až 100€
• príplatky za nadčasy
• príplatky za sviatok 150%
• ZADARMO doprava
• ZADARMO ubytovanie
• príjemné pracovné prostredie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktuje na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

• skúsenosť s prácou vo výrobe výhodou
• manuálna zručnosť
• spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť
• záujem o trvalé zamestnanie
• ochota pracovať na tri zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie