custom-banner

HR Administrator (Ref. č.: 3-14-37526/PF)

13.10.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice
Košice
Pozícia / odvetvie: Ľudské zdroje a personalistika; Manažér ľudských zdrojov, Personalista
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
1300 - 1500 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti IT technológií obsadzujeme pozíciu Payroll Administrator.
Termín nástupu - ASAP.

Náplňou práce na tejto pozícii bude:

- Získavanie, kontrola a spracovávanie dát v oblasti HR
- Príprava mzdových podkladov
- Práca s dochádzkovým systémom - nahrávanie dát, korekcie a mesačná závierka
- Prihlasovanie a odhlasovanie na príslušné úrady
- Komunikácia so zamestnancami
- Spolupráca a komunikácia s externou spoločnosťou pre spracovanie miezd
- Podpora zamestnancov s ohľadom na benefity a vzdelávanie
- Príprava reportov a komunikácia s centrálou

Benefity a ďalšie výhody:

Benefity:

- Nadštandardné zdravotné prehliadky ProCare
- Firemná kafetéria
- Flexibilita pracovného času
- Po prvom odpracovanom roku doplnok penzijného poistenia

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Nie

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal mať:
- Min. 3- ročnú skúsenosť na obdobnej pozícii ( Payroll alebo HR Admin ) - PODMIENKA
- Skúsenosť s prípravou podkladov pre mzdy - PODMIENKA
- Pokročilú znalosť anglického jazyka slovom aj písmom - PODMIENKA
- Výborná znalosť Zákoníka práce
- Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka (NJ, ŠJ, FJ) je výhodou
- Znalosť mzdového účtovníctva je VÝHODOU
- MS Office pokročilá úroveň - predovšetkým MS Excel