Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracovník obsluhy strojov a zariadení v strojárskom priemysle - plat 1100€ + ubytovanie a doprava ZDARMA!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme zručných spolupracovníkov so záujmom pracovať v strojárenskej spoločnosti, ktorí budú vyrábať profily pre prémiové automobilky.
Náplňou práce je obsluha obrábacích strojov najmä CNC fréz alebo sústruhov, kontrolné meranie určených rozmerov opracovaných výrobkov podľa výrobnej dokumentácie, zapisovanie nameraných hodnôt, kontrola opracovaných dielov a vykonávanie súvisiacich pracovných činností.

Upresnenie platových podmienok

739€ základná zložka + príplatky za zmennosť + rizikový príplatok

Benefity a ďalšie výhody

- Základná mzda 739€ + variabilná zložka
- Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne v závislosti od vzdialenosti
- Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom
- Žarnovica a späť - Stravovacie karty (3,83€ za každý odpracovaný deň)
- Práca v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí
- Príplatok za poobednú i nočnú zmenu
- Možnosť profesijného rastu
- Možnosť čerpať zálohy za každý odpracovaný týždeň
- V prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov pekné ubytovanie zdarma

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- Matematická gramotnosť

- Manuálna zručnosť

- Ochota vycestovať za prácou

- Prax na podobnej pozícií veľkou výhodou

- Výborný zdravotný stav

- Zmysel pre detail

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie