Online editor - lifestylové témy

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1100 EUR
    Konečná výška je v závislosti od praktických skúsenosti a formy spolupráce.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre naše webové stránky hľadáme editora, ktorý má skúsenosti s písaním pre webový časopis s tematickým zameraním určeným pre ženský svet.
Hľadáme:
- extrovertnú dynamickú a pozitívne mysliacu osobnosť žijúcu lifestylom, ktorá má spoločenský prehľad, miluje svet kozmetiky, módy, zdravia, vzťahov aj rodiny
- má koncepčné myslenie, vníma celospoločenské súvislosti
- výborne ovláda slovenský jazyk a štylistiku
- vyznačuje sa vysokou mierou kreativity, nápaditosti a flexibility
- má skúsenosť s tvorbou a písaním v online prostredí

Náplň práce:
- rozvíjanie koncepcie zvereného webu s cieľom pritiahnuť a budovať komunitu čitateliek webu
- dohľad nad dodržiavaním pravidiel a štandardov pre tvorbu webového obsahu
- získavanie tipov, navrhovanie a hľadanie zaujímavých tém do jednotlivých rubrík
- písanie autorských článkov a výber obrazového materiálu k napísanému textu
- aktívna spolupráca s odborníkmi z módnej oblasti
- prinášanie podnetov pre zlepšenie vizuálnej a grafickej stránky webu
- sledovanie analýzy čítanosti webu, hľadanie a definovanie oblasti pre kontinuálne zlepšovanie kvality obsahu

Benefity a ďalšie výhody:

- možnosť práce home office

Informácie pre uchádzača:

Životopis posielajte na e-mail - email pod označením v predmete správy "WEB".

Všeobecne požadované znalosti:

- výborná znalosť slovenského jazyka a štylistiky
- komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je výhodou
- kreativita, flexibilita
- nestrannosť, objektivita
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- schopnosť pracovať v časovom strese

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
    Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)