Sestra - onkologická ambulancia - Nemocnica Dunajská Streda

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Dunajská Streda

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* Sestra na onkologickej ambulancii pod lekárom MUDr. Kubíkom Jurajom * poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov * vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi * realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami * poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej v odbore klinická onkológia * jednozmenná prevádzka (pracovný čas od 7:00 hod. do 14:00 hod.)

Ponúkaný plat

971 - 1201 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok
- náborový príspevok podľa odbornosti sestry
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita, Empatická komunikácia Flexibilita Zodpovednosť dôslednosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie