Práca v sklade s oblečením v Nemecku, bez znalosti nemeckého jazyka - vhodné pre mužov

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Peine
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    10,45 EUR/hod.
    10,45 EUR/brutto/hodina
    13 €/brutto nadčasové hodiny
    bonus 100 € v čistom mesačne

    príplatok za prácu v sobotu 25%
    príplatok za prácu v nedele a sviatky 50%

    Časť hodín z konta pracovného času vyplácaná každý mesiac a aj kvartálne.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Ponuka práce v sklade s oblečením na dlhodobý pracovný pomer.
Všetky informácie nájdete aj na našej web stránke www.4next.sk
Nástupný termín: čo najskôr

Nie je potrebné ovládať nemecký jazyk.

Stabilné pracovné miesto a garancia hodín nielen počas sezóny.

Nemecká zmluva. Nemecké zdravotné a sociálne poistenie.

Náplň práce:

• triedenie krabíc a ukladanie z pásu na palety
• krabice majú od 5 kg do max 20 kg
• jedná sa o jednoduchú prácu avšak stredne fyzicky náročnú
• práca je preto vhodná pre mužov

Mzda:
10,45 EUR/brutto/hodina ....t.j. cca 7,64 EUR v čistom
nadčasové hodiny 13 EUR/brutto/hodina...t.j. cca 9,19 EUR/netto
bonus 100 € za každý odpracovaný mesiac

Ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené v plne zariadených bytoch alebo domoch s dvojposteľovými izbami.
Zamestnanci si prispievajú na ubytovanie 6,50 €/deň.

Slovenský kolektív a slovenskí vedúci pracovníci, ktorí Vám pomôžu aj s vybavovaním bežných /potrebných záležitostí.

Doprava:
Ubytovania sa nachádzajú 4 - 15 km od pracoviska. Doprava do práce firemnými autami, vlastným autom;
Možnosť prenájmu firemného auta za 150,- €/mesačne.
Informácie o výberovom konaní
Prosíme serióznych záujemcov, aby nás v prípade záujmu kontaktovali písomne - zaslaním životopisu alebo registráciou na našej web stránke www.4next.sk v časti "Registrácia".

Benefity a ďalšie výhody:

Ubytovanie je zabezpečené v plne zariadených bytoch alebo domoch s dvojposteľovými izbami. Zamestnanci si prispievajú na ubytovanie 6,50 €/deň .

V prípade vlastného ubytovania prispieva zamestnávateľ 150 €/mesačne/osoba.

Slovenský kolektív a slovenskí vedúci pracovníci.

Všeobecne požadované znalosti:

Spoľahlivosť, zodpovednosť, dobrý zdravotný stav, slušné správanie a zmysel pre kolektív.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity