NAY a.s.
Nay Elektrodom

Pridaj sa do NAYtímu na oddelení záväzných objednávok centrálneho skladu NAY ako Administrátor záväzných objednávok a zarob si priemerne 1400 €

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Senec
Prologis Park Senec

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- príjem, príprava a výdaj tovaru

- príjem vratiek a kontrola vráteného tovaru, vytváranie vratiek a následné zabezpečenie doloženia tovaru do skladu

- expedícia tovaru prepravným spoločnostiam

- koordinácia s prepravnými službami a zabezpečenie plynulého odvozu tovaru k distribučným centrám prepravných spoločností

- sledovanie predajnosti a úprava parametrov pre skladovú zásobu

- kontrola pracovníkov expedície záväzných objednávok

- reporting chýb a odchýlok

- kontrola baliaceho a spotrebného materiálu

- manipulácia s tovarom na ploche pre záväzné objednávky a v sklade

- komunikácia s odberateľmi, prepravnými spoločnosťami a internými oddeleniami

- administratívne úkony vyplývajúce z predchádzajúcich činností

Ponúkaný plat

1000 EUR

Upresnenie platových podmienok

1000€ (1000€ fix + bonus) 1400€ v priemere

Benefity a ďalšie výhody

Benefity pre Váš komfort:

  • Práca v DYNAMICKOM kolektíve
  • SOCIÁLNE ISTOTY a práca v úspešnej stabilnej spoločnosti
  • Možnosť KARIÉRNEHO rastu
  • Preplácané NADČASY
  • MOTIVAČNÉ finančné ohodnotenie – výška tvojej odmeny závisí len od Teba
  • Možnosť získať DOVOLENKU naviac pre lojálnych zamestnancov

Finančné benefity a dary:

  • DARČEK pri narodení dieťaťa a mikulášsky balíček
  • PRÍSPEVOK pri životných udalostiach a jubileách
  • Odmena pri príležitosti PRACOVNÉHO JUBILEA
  • Mimoriadne ODMENY za mimoriadny prínos pre firmu alebo NAY nápad
  • ODMENA za program ODPORUČ ZNÁMEHO
  • Vecný DAR pre najlepších zamestnancov
  • Zamestnanecké ZĽAVY na predávaný sortiment
  • Zvýhodnený paušál v Orange

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

25.12.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme IBA kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov boli vybraní do ďalšieho kola.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Hospodárska korešpondencia, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, Skladové hospodárstvo

Všeobecne požadované znalosti

  • zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť
  • práca na obdobnej pozícií veľkou výhodou
  • prax s programom SAP výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie