Koordinátor sieťového servisu - Trnava

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovného kolegu s výbornými organizačnými schopnosťami
a minimálne stredoškolským vzdelaním elektrotechnického zamerania,
ktorý má odbornú spôsobilosť podľa § 23 Vyhl. č 508/2009.

Hľadáme tímového hráča, ktorý ocení stabilnú prácu, každoročný
príspevok na regeneráciu vo výške 1050 EUR brutto, 5 dní dovolenky
navyše a ďalšie benefity.

Dokonalosť k Vašim vlastnostiam patriť nemusí, ale bez
niektorých kvalít sa nezaobídeme:

• Máte už znalosti v odbore, viete ako funguje distribučné zariadenie a
poznáte energetickú legislatívu
• Práca na PC, najmä s balíčkom MS Office pre vás nie je problém
• Máte skúsenosti v riadení ľudí

Čo budete mať na starosti?

• Riadenie činností technikov sieťového servisu a kontrola kvality
realizovaných prác
• Analýza výsledkov činnosti svojich pracovníkov a navrhovanie
opatrení na optimalizáciu procesov
• Navrhovanie časových harmonogramov realizácie plánovaných
prác
• Objednanie, prevzatie a distribúcia potrebného materiálu pre
výkon činnosti
• Kontrolná činnosť v oblasti BOZP a PO a dodržiavania
technologickej disciplíny
• Komunikácia so zákazníkmi ZSD pri vybavovaní objednaných služieb
• Pohotovosť mimo pracoviska

Ponúkaný plat

1400 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1400 EUR + 20% výkonnostná odmena brutto

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

18.1.2022

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška základnej mzdy je na úrovni od 1400 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku, ktorá bude závisieť od skúseností a odborných znalostí kandidáta. Výška výkonnostnej odmeny je 20 % pri 100 % plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 18.01.2022

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Ďalšie požiadavky:
*Znalosť elektrotechniky/elektrických zariadení
*Výborné organizačné schopnosti
*Zmysel pre detail
*Samostatnosť
*Rozhodnosť
*Zodpovednosť
*Ochota učiť sa nové veci

Požadovaná prax: elektro.silnoprúd/energetika

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B