NAY a.s.
Nay Elektrodom

Zástupca vedúceho obchodného domu NAY v Malackách so zárobkom vyše 1600€

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Malacky
OC Neo Zóna

Pozícia / odvetvie

Obchod; Obchodný zástupca

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Čo bude Tvojou náplňou práce?

Tvoja práca bude veľmi aktívna, ale nepochybujeme, že ju zvládneš ľavou-zadnou.

  • budeš zodpovedať za plynulý chod predajne po personálnej a procesnej stránke
  • kontrolovať, či si pracovníci služieb zákazníkom plnia úlohy ako majú
  • budeš rezervovať, predávať a evidovať tovar zákazníkom na faktúru
  • kontrolovať činnosti blokovania tovaru
  • kontrolovať výšku peňažnej hotovosti v pokladniciach počas dňa, prípadne priebežné výbery hotovosti z registračných pokladní
  • odvádzať peniaze do banky podľa stanoveného limitu
  • zaškolovať nových zamestnancov
  • budeš hodnotiť a motivovať podriadených
  • tiež hodnotiť a zabezpečovať tréning na pracovisku
  • evidovať dochádzky zamestnancov a pripravovať podklady zmenoviek
  • pripravovať podklady na mzdy podriadeným
  • evidovať nárok na stravné lístky a vydávať stravné lístky

Ponúkaný plat

1150 EUR

Upresnenie platových podmienok

1150 €/mesiac (priemerný plat až 1640 €/mesiac)

Benefity a ďalšie výhody

Čo môžeš očakávať od nás?

  • v prípade, že zatúžiš po novej modernej elektronike, máš možnosť si ju kúpiť u nás za zvýhodnené CENY
  • ak Ťa počas dňa prepadne hlad, použiješ svoju stravnú kartu, kde Ti príspievame na STRAVNÉ NAD RÁMEC zákona
  • staráme sa o pitný režim a ponúkame voňavú KÁVU alebo ČAJ v neobmedzenom množstve
  • pomôžeme Ti udržiavať sa fit, a to MULTISPORT kartou a balíčkami čerstvého ovocia na pracovisku ZADARMO
  • vďaka benefitnému systému CAFETERIA si môžeš vybrať ďalšie benefity, ktoré najviac vyhovujú TEBE
  • užiješ si veľa zábavy na NAY PÁRTY a ďalších firemných teambuildingoch
  • môžeš sa spoľahnúť, že Ti preplatíme NADČASY a VÍKENDY
  • rodina je pre nás dôležitá, a preto k narodeniu dieťaťa, svadbe alebo jubileu, dostaneš od nás PRÍSPEVOK
  • zdravie je pre nás takisto dôležité, preto máme SICK DAY
  • ak k nám odporučíš svojho známeho, ODMENÍME ŤA
  • môžeš sa tešiť na mimoriadny ročný BONUS/sezónne ODMENY
  • vážime si dlhodobých a verných zamestnancov, takže môžeš získať DOVOLENKU NAVIAC
  • ak uvidíme, že si šikovný, máš šancu KARIÉRNE RÁSŤ

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

7.11.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Vhodných kandidátov kontaktujeme telefonicky spravidla do pár dní od prijatia žiadosti.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Radi ťa uvítame v tíme, ak:

  • si schopný riadiť a motivovať ľudí
  • si samostatný, zodpovedný a dá sa na Teba spoľahnúť
  • pracovať pod stresom pre Teba nie je problém
  • si lojálny a schopný sa časovo prispôsobovať
  • rád pracuješ s ľuďmi, máš príjemné vystupovanie a vieš efektívne komunikovať

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie