Vedúci skupiny orezov

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme skúseného pilčíka s elektrotechnickým vzdelaním, ktorý má odbornú spôsobilosť podľa § 23 Vyhl. č. 508/2009 Z.z.

Tvojou úlohou bude:

• Riadiť a koordinovať pracovníkov pracovnej skupiny
• Vykonávať práce a riadiť v zmysle definovaného oprávnenia vyhlášky 508/2009 a na základe vydaného poverenia zamestnávateľa
• Vykonávať plánované orezy v blízkosti energetických zariadení NN,VN a TS
• Koordinovať a spolupodieľať sa na výkone operatívneho výrubu a orezov v ochrannom pásme energetických zariadení NN, VN a VVN v zmysle arboristického štandardu
• Vykonávať práce pri ohrození bezpečnosti –vykonávanie výrubov a orezov po poruchách, kalamitách
• Odstraňovať poruchy na energetických zariadeniach VN, NN a TS a VVN
• Dohliadať na pridelenie a efektívne využívanie dopravných prostriedkov a pracovných nástrojov pri zabezpečení starostlivosti o prieseky v pridelenom regióne
• Zabezpečovať a kontrolovať dodržiavanie technologických postupov pri výkone práce pracovnou skupinou
• Viesť pracovný denník, zápisník BOZP a iné dokumenty potrebné pri realizácii prác v pridelenom úseku podľa zákonov /vyhlášok/ zabezpečujúcich dodržiavanie BOZP a PO
• Kontrolovať a zodpovedať za prepravovaný materiál, preberať a kontrolovať doklady o výdaji a prijatí materiálu
• Aktívne pracovať v príslušných informačných systémoch a v reálnom čase zaznamenávať a aktualizovať údaje priamo z terénu
• Vykonávať pohotovosť v zmysle harmonogramu

Ponúkaný plat

1030 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1030 EUR brutto + 20 % ročná výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na Vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre Vás aj Vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

31.10.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Žiadosti zasielajte do: 31.10.2021

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Potrebné certifikáty a osvedčenia:
*Odborná spôsobilosť na obsluhu ručnej motorovej píly
*Odborná spôsobilosť na obsluhu pohyblivých pracovných plošín
*Platný preukaz na práce vo výškach
Ostatné certifikáty:
*Vodičské oprávnenie skupiny C - výhodou
*Odborná spôsobilosť viazačov bremien - výhodou
Ďalšie požiadavky:
*Znalosť elektrotechniky/elektrických zariadení
*Schopnosť riešiť vzniknuté situácie pri vzniknutých denných pracovných prekážkach
*Schopnosť riadiť ľudí
*Spoľahlivosť
*Samostatnosť
*Schopnosť rýchlo sa rozhodovať

Počet rokov praxe: 6

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupiny: B, C