custom-banner

Hľadáme šikovných pracovníkov na ručné práce pri výrobe obuvi a obuvníckych zvrškov, orezávanie a oštikávanie, aj BEZ PRAXE

18.10.2021 LOWA PRODUCTION s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bošany
Topoľčany
Pozícia / odvetvie: Krajčír, šička, Obuvník, Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 775 EUR
Základná zložka mzdy sa skladá z výkonnostného príplatku vo výške do 35 € a dochádzkového bonusu 85 € mesačne.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovné pracovníčky... stačí Vám chuť do práce a o všetko ostatné sa postaráme.

Staň sa súčasťou výroby celosvetovo známej značky outdoorovej obuvi LOWA.

Tvojou prácou bude:
• zhotovovanie obuvi
• obsluha obuvníckych strojov a zariadení
• rôzne ručné práce pri výrobe obuvi a obuvníckych zvrškov
• orezávanie a oštikávanie podošiev

Práca je vhodnejšia pre ženy.

Benefity a ďalšie výhody:

U nás si prácu vážime a vieme ju aj náležite odmeniť. Ponúkame Ti:
• prácu na dobu neurčitú
• dochádzkový bonus vo výške 85€
• výkonnostná prémia do výšky 35€
• príplatky za nočnú zmenu vo výške 1,43€
• závodné stravovanie (zamestnanec si dopláca za stravnú jednotku len 1,47€/obed)
• autobusová doprava do zamestnania (Topoľčany, Partizánske, Prievidza)
• mimoriadne odmeny 3-krát do roka
• masáže

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis alebo nás kontaktujte priamo na 038/5430142, prípadne email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

• manuálna zručnosť
• cit pre detail
• ochota učiť sa a pracovať
• schopnosť pracovať v tíme
• zodpovedný prístup k práci
• komunikatívnosť